Program „Zapobieganie zakażeniom HCV”

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pabianicach zaprasza pracowników usług pozamedycznych (fryzjerzy, kosmetyczki, tatuażyści) oraz sektora ochrony zdrowia na szkolenie w zakresie prewencji HCV,

Na stronie internetowej www.szkoleniehcv.pzh.gov.pl znajduje się lista kursów wraz z adresem i terminem ich realizacji, wystarczy wybrać miasto, dogodny termin i zarezerwować miejsce. Szkolenia są bezpłatne.

 

Szkolenia odbywać się będą w dniach:

  1. 05.03.2015 r. Hotel Fokus w Łodzi, ul. Łąkowa 23/25
  2. 15.04.2015 r. Hotel Folwark w Zgierzu, ul. Aleksandrowska 63
  3. 07.05.2015 r. (aktualnie ustalane jest miejsce szkolenia, brane jest pod uwagę zorganizowanie szkolenia w Pabianicach)

 

Na stronie www.hcv.pzh.gov.pl dostępny będzie również program e-learningowy http://www.hcv.pzh.gov.pl/Page/platforma-e-learningowa-1, gdzie będą umieszczane i aktualizowane materiały edukacyjno-szkoleniowe. Dzięki e-learningowi każdy zainteresowany będzie mógł nie tylko zdobyć potrzebną wiedzę o HCV niezbędną do bezpiecznego wykonywania codziennych czynności w pracy, ale także przejść test i otrzymać certyfikat. Zaś lekarze i pielęgniarki będą mieli możliwość otrzymania punktów edukacyjnych.